Bugun...
Yeni Hastane yolu asfaltlanıyor
Tarih: 21-04-2017 00:34:00 + -Yeni Hastane yolu asfaltlanıyor

*Tabelanın takıldığını gören bazı vatandaşlar ise, yeni hastanenin hizmete girdiğini düşünerek mevcut Keşan Devlet Hastanenin yeni binası yerine buraya geldi.

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ve Yönetim Kurulu üyeleri, dün, Keşan Devlet Hastanesinin yeni hizmet binası ve binaya giden yolda yapılan çalışmaları inceledi.

Bina içerisi gezen Boyalık ve beraberindekiler, Keşan Devlet Hastanesi Müdürü Tahir Özçınar’dan hastane hakkında bilgi aldı.

“24 SAAT İÇİNDE YOL ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI”

Hastane önünde bulunan yolun Karayolları tarafından yapımına başlandığını belirten Hüseyin Boyalık, “Öncesinde defalarca yaptığımız açıklamalarda, Keşan-Gelibolu kara yolundan girip de Keşan Devlet Hastanesinin önünden geçen ve DSİ’nin oradan, Keşan Aşağı Zaferiye Mahallesine bağlanan yolun yapımını konuşmuştuk. Dün, en yakın zamanda bu yolun yapımına başlanacağını söylemiştik ve 24 saat içinde yol çalışmalarımız başladı. Bugün yolun zemini hazırlanıyor, asfalt çalışması yarın (bugün) başlayacak. Yine DSİ İpsala Şube Müdürümüz ile Ferhat Ağa Köprüsü için bir görüşmemiz oldu. O da iki ay içinde ihalesinin yapılacağı müjdesini verdi. Yani 3-3,5 ay gibi bir süre içerisinde yol ve köprü gibi bir sorunumuz olmayacak.” dedi.

“REFERANDUM BİTTİ, HİZMET DEVAM EDİYOR”

Boyalık, sözlerini şöyle sürdürdü: “16 Nisan’da bir referandum yaşadık, 17 Nisan’da normal hayatımıza döndük. AK Parti iktidarı, ülkede olduğu gibi bölgemizde de hizmet siyasetini devam ettiriyor. Ticaret devam ediyor, yatırımlar devam ediyor. Yani hiçbir şey, referandum için değildi. Normal hayatımıza döndük. Asıl hizmetler bu saatten sonra başlıyor. Ülkede ne olursa olsun, ülkede tek başına bir iktidar olacak. Halktan güvenoyu alınmıştır. Bir parti gelecek tek başına, beğenmezsek bir başkası olacak. Hangi partiden olursa olsun, ben bu seçilmiş cumhurbaşkanlığı sistemine destek veren herkese teşekkür ediyorum. Destek vermeyenler de kendi iradesini ortaya koymuştur. 16 Nisan akşamı her şey bitmiştir. En iyi şekilde de bu sistem işletilecektir. Hizmetler seçim odaklı değildir. Asla ve asla sadece oy odaklı bir sistemimiz yok. Referandum bitti, hizmet devam ediyor.”

“KEŞAN’A HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Keşan’dan %32 oranında “Evet” oyu çıkmasına rağmen Keşan’ın %100 hizmet alacağını ifade eden Hüseyin Boyalık, “Belediyenin yapması gereken işi şu an biz, hükümet eliyle yapıyoruz. Niye? Belediye yapamıyor. Sayın Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu ve Milletvekilimiz Rafet Sezen’den rica ettik, Allah razı olsun yardımcı oldular. Biz Keşan’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz İl Başkanımızla, Milletvekilimizle, Bakanlarımızla, hükümetimizle, Başbakanımızla, Cumhurbaşkanımızla bu ülkenin hizmetindeyiz.” şeklinde konuştu.

Açıklamanın ardından hastane binası önündeki çalışmaları inceleyen Boyalık ve beraberindekilere Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Partili üyesi Adnan Vural da eşlik etti.

İnceleme esnasında Keşan Devlet Hastanesi yeni hizmet binasına bazı vatandaşlar geldi.

Keşan Devlet Hastanesi tabelasının asılmasından sonra binanın hizmete girdiğini düşünen vatandaşlar, binanın henüz hizmete başlamadığını öğrenince, Keşan Devlet Hastanesinin mevcut binasının yolunu tuttu.

(AYHAN GÜLVER)

 
Bu haber 491 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR