kartal escort
Bugun...
Vural, İl Genel Meclisinin Enezli üyelerini eleştirdi
Tarih: 17-01-2018 20:57:00 + -Vural, İl Genel Meclisinin Enezli üyelerini eleştirdi

Edirne İl Genel Meclisinin AK Partili üyesi Adnan Vural, yaptığı açıklamada; Enez’e yapılan ve 2018’de yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“ENEZ’İN KÖYLERİNE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

2017 yılının Kasım ayında bütçe çalışmalarının yapıldığını belirten Vural, “Enez’le ilgili de bir takım çalışmalarımız oldu. Enez’de AK Parti olarak, meclis üyemiz olmadığı için İl Başkanımız tarafından görevlendirildim. Bu çerçevede Enez’deki ilçe yöneticilerimizle birlikte köylerimizi ziyaret ederek, sorunları dinledik. Köylerimizin eksikliklerini tespit ettik ve 2018 yılı programına aldık. Örnek vermek gerekirse; Vakıf Sahil Yolu’nun 5 kilometrelik bölümü 1. kat asfalt, Küçükevren’de ise kil fabrikasından köye kadar olan 4 kilometrelik yolumuz, Hasköy-Şehitler arası 4 kilometrelik yol ve Gülçavuş Sahil Yolu 8 kilometrelik yol asfaltlanacak. Işıklı köyü içme suyu, Yenice, Karaincirli, Gülçavuş, Yazır ve Yenice’de köylerinde kanalizasyon sorunu var. 2018 yılı içerisinde bu sorunları çözüme kavuşturacağız. Karaincirli köyünde ve Çavuşköy’e doğal arıtma sistemi yapılacak. Ayrıca, Sütçüler köyüne bir düğün salonu yapılması için 70 bin TL çıktı. Enez’e hizmetlerimiz devam edecek. 2018 yılında Enez’in köylerine elimizden geleni yapacağız.” dedi.

“KÖYLERİMİZDEN GELECEK TALEPLER DOĞRULTUSUNDA HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

Adnan Vural, sözlerini şöyle sürdürdü: “2017 yılı içerisinde, Enez’in köylerine yaptığımız ziyaretlerimiz bu yılda devam edecektir. Biz sadece şu hizmetler yapılacak deyip geçmiyoruz. Bu işleri takip ediyoruz ve vatandaşımıza yapılan hizmetlerden memnun olup olmadığını soruyoruz. Bu çerçevede; çalışmalarımıza hızlı şekilde devam ediyoruz. Ayrıca köylerimizden gelecek talepler doğrultusunda hizmetlerimize devam edeceğiz.”

“ENEZ’E YAPILAN BİR HİZMET YOK”

 “2017 Enez yılı ilan edilmişti. Peki Enez’e bu yıl içerisinde ne yapıldı?” şeklindeki soruya cevap veren Vural, şunları söyledi: “CHP’nin Enez’deki meclis üyeleri Şenol Kılıç ve Erol Açık önerisiyle Enez yılı ilan edildi. 2017 Enez yılı ilan ediliyorsa, İl Özel İdaresi programı dışında bir şeyler yapılması gerekiyor. Program dışında Enez’e yapılan bir hizmet yok. Sadece laf olsun diye bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Onlar laf üretiyor, bizler hizmet üretmek için çalışıyoruz.”

“RECEP GÜRKAN’IN BASIN DANIŞMANI GİBİ AÇIKLAMALAR YAPIYOR”

Adnan Vural, sözlerini şöyle tamamladı: Şenol Kılıç, geçen hafta içerisinde yaptığı açıklamada, Enez’e yapılacak hizmetleri değil; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı anlatıyor. Sanki Recep Gürkan’ın basın danışmanı gibi açıklamalar yapıyor. Sen basın danışmanı değil; Edirne İl Genel Meclisi üyesisin. Recep Gürkan’ın aldığı ödüller varsa kendisi açıklasın, sen Enez’e yapılacak hizmetleri anlat. Herkes kendi işine bakmasında fayda var.” (AYHAN GÜLVER)
Bu haber 310 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR