Bugun...
Voleybol ve basketbol kursları başladı
Tarih: 13-07-2017 09:04:00 + -Voleybol ve basketbol kursları başladı

Keşan Belediyesinin geleceğin teminatı olan çocukların, eğitim hayatlarının yanında sportif ve bedensel gelişimlerine de katkı sağlamak amacıyla açtığı kurslardan olan voleybol kursu, 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü, basketbol kursu ise 11 Temmuz 2017 Salı günü başladı.
Her iki kurs da Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda, Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk tarafından veriliyor.
Basketbol kursu Salı ve Perşembe günleri 2 grup halinde verilirken, voleybol kursu ise Pazartesi ve Çarşamba günleri 2 grup halinde veriliyor.
Günümüzde çocuklar için spor yapmanın artık bir lüks değil gereklilik olduğunu belirten Buruk, “Sportif aktiviteler sosyal ve fiziksel gelişime katkı sağlar. Sporla kalori yakımı hızlanır, boy uzaması sağlanır, kondisyon artar, sağlıklı bir vücuda kavuşulur. Spor dengeli bir vücut gelişimi için de şarttır. Çocuklarımız daha dinç, aktif ve sağlıklı bir yaşam için spora yönlendirilmeli.” dedi.
Mürüvet Buruk, futbol kurslarının da Pazartesi ve Çarşamba günleri 3 grup halinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti ve tüm kurslara başvuruların devam ettiğini bildirdi.
Bu haber 491 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR