kartal escort
Bugun...
Vatan Partisi, Perinçek’in Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için imza kampanyası başlattı
Tarih: 06-04-2018 00:03:00 + -


Alabak, Şehitlik Parkı’nda açılacak imza masasına halkı davet etti.

Vatan Partisi, Perinçek’in Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için imza kampanyası başlattı

Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanı Çetin Alabak, dün, “Vatan Savaşını yönetecek cumhurbaşkanı Doğu Perinçek” başlığı altında yazılı bir açıklama yaptı.
Alabak açıklamasında şunları ifade etti: “Ülkemiz emperyalizme ve piyonlarına karşı vatan savaşı mevzisindedir. Mehmetçiğimiz bölücü ve gerici unsurlara karşı mücadele etmekte, can vermektedir. Partimiz Mehmetçiğimizin yanındadır. Ülkemiz bir seçim sürecine girmiş bulunuyor. 2019 yılında yerel seçimler, milletvekilliği seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimi yapılacaktır. Partimiz kadroları ile ülkemizi yönetmeye, vatan savaşını zafere ulaştırmaya kararlıdır. Partimizin bölge merkezli dış politikası hayat bulmaktadır. Türkiye, Rusya, İran merkezli yürütülen bölge politikası, Irak, Suriye ve Azerbaycan’ın katılımı ile başarıya ulaştırılmalıdır. Bu nedenle derhal Suriye rejimi ile işbirliğine gidilmeli, Suriye’nin toprak bütünlüğü sağlanmalı, terör unsurlarından arındırılarak yabancı güçlerin bu ülkeden çekilmesi sağlanmalıdır. AKP iktidarı Türkiye’yi yönetememektedir.  Borçlanma ekonomisi iflas etmiştir. Kamu varlıklarının satışı da dilenme ekonomisine çare olamayacaktır.
Partimiz halkımıza beş maddelik bir program sunmaktadır.

-          Komşularla İşbirliği

-          Bölücü ve gerici teröre karşı milletin birliği ve ülkemizin bağımsızlığını savunmak.

-          Batı Asya Birliğini hayata geçirmek.

-          Üretim ekonomisine geçmek. Halkçı-devletçi karma ekonomi sistemini uygulamak

-          Atatürk’ün aydınlama ve laiklik ilkelerinin hayata geçirilmesi. Tarikatlara, cemaatlere özgürlük adımlarına son vermek.

 

Batı merkezlerinden ülkemize dayatılan Ermeni soykırımı yalanını bertaraf eden, Silivri duvarlarını yıkan, Fethullahçı çetenin çökertilmesini sağlayan, komşular ile işbirliğinin sağlanmasında kararlı dış politikanın hayata geçirilmesine neden olan, özelleştirmelere karşı mücadelenin en ön saflarında yer alan Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek Cumhurbaşkanı adayımızdır.”

Yeni anayasa gereği Genel Başkanlarını Cumhurbaşkanı adayı gösterebilmek için yüz bin imza gerektiğine de dikkat çeken Çetin Alabak, “Bu amaçla Keşan İlçe Başkanlığı olarak halkımızdan dilekçeler toplamaktayız. İlçemiz Şehitlik parkında Nisan ayı boyuncu her cumartesi açılacak olan imza masamıza halkımızı davet ediyoruz. Genel başkanımızı aday göstererek ülkemizin içinde bulunduğu bu sorunlardan kurtulmasının önünü açalım. 7 Nisan Cumartesi günü açacağımız masamıza halkımızı davet ediyoruz.” dedi.
Bu haber 235 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR