kartal escort
Bugun...
Vatan Partisi, Doğu Perinçek’e imza topluyor
Tarih: 16-04-2018 08:31:00 + -Vatan Partisi, Doğu Perinçek’e imza topluyor

Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanlığı tarafından, liderleri Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için başlatılan imza kampanyası 14 Nisan 2018 Cumartesi günü de devam etti.
Vatan Partililer gün boyunca Şehitlik Parkı yanında kurdukları masada imza topladı.
Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanı Çetin Alabak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “2 haftadır bu alanda cumhurbaşkanı adayımız Dr. Doğu Perinçek için imza topluyoruz. Keşan İlçe Başkanlığı olarak hedefimiz bin tane imza toplamak. Yeni anayasa gereği cumhurbaşkanı adayı gösterebilmek için 100 bin seçmen imzası toplamak gerekiyor. Biz, parti olarak genel başkanımızı yüz binlerin imzası ile aday göstereceğiz.” dedi.
Alabak, Suriye’nin ABD füzeleri ile vurulmasına da değinerek, sözlerini şöyle tamamladı: “Bilindiği gibi sabaha karşı başta haydut devlet ABD olmak üzere; Fransa ve İngiltere, komşumuz ve kardeşimiz Suriye’ye füze saldırısı gerçekleştirmiştir. Bu saldırı haçlı saldırısıdır. Mazlum milletlere karşı yapılan emperyalist bir saldırıdır. Bu saldırının yanında yer almak Müslüman ve mazlumlara ihanettir. Bu saldırganlığı olumlu bulduğunu açıklayan AKP hükümetini kınıyoruz. AKP’li seçmene çağrımızdır; emperyalist saldırılara alkış tutan AKP’ye gereken cevap sandıkta verilmelidir. AKP, Suriye’de kaybetmiştir. Suriye Devleti büyük oranda toprağında hâkimiyeti sağlamıştır. Kimyasal saldırı yalanı ile ABD ve işbirlikçilerinin saldırganlığına kılıf gerekmektedir. Derhal Türkiye ve bölge ülkeleriyle bir araya gelerek Suriye’nin toprak bütünlüğü ve bağımsızlığı temelinde meşru Suriye hükümeti ile işbirliğine gidilmelidir. Suriye’nin bağımsızlığı Türkiye’nin bağımsızlığıdır.” 
Bu haber 301 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ