Bugun...
SP Genel Başkanı Karamollaoğlu 16 Nisan’da Edirne’de…
Tarih: 14-04-2018 23:33:00 + -SP Genel Başkanı Karamollaoğlu 16 Nisan’da Edirne’de…

Saadet Partisi (SP) Edirne İl Teşkilatı, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Edirne’de yapacağı programı ile ilgili köy köy, mahalle mahalle ziyaretler yaparak, tüm halkı ‘Büyük Buluşma’ya davet ediyor.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Edirne’deki programı ile ilgili bir açıklama yapan Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, “16 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de ETSO Salonu’nda Edirne halkı ile buluşacak olan Genel Başkanımızın programı ile ilgili çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürüyoruz.  Köy köy, mahalle mahalle ziyaret edilerek halkımızı Genel Başkanımızın programına davet ediyoruz. Gittiğimiz her yerde artık şunu net bir şekilde görüyoruz; 16 yıllık AKP iktidarında ekonomide de, eğitimde de, dış politikada da hemen her konuda adeta duvara toslatıldık. Halkımız AKP iktidarından ümitlerini yitirmiştir. İnsanlarımız, 1970’lerde, 1990’larda olduğu gibi, bugün de ülkemizin içine düşürüldüğü bu kötü çaresizlik girdabından ancak Milli Görüş’ün yegâne temsilcisi Saadet Partisi ile çıkılabileceğine inanıyor. Halkımız, Saadet Partimizi ve Genel Başkanımızın çalışmalarını adım adım izliyor. Kurtuluşun ancak Milli Görüş, Saadet Partisi reçetelerinde olduğunu net bir şekilde görüyor.” şeklinde konuştu.

Bu durumun, böyle gelmiş böyle gitmeyeceğine vurgu yapan Kaya, “Şu bir gerçek ki, artık uyanış başlamıştır. Memur, işçi, emekli aybaşını getiremiyorsa; bir değil çift diplomaya sahip genç işsiz geziyorsa, Tarım ve Hayvancılık dibe vurmuşsa, devletiyle milletiyle gırtlağa kadar borca batılmışsa, yatırımlar satılıyorsa, aileler param parça oluyorsa, çevremiz ateş çemberi haline dönüşmüşse, bu milleti daha fazla kimse oyalayamaz! Milletimiz, kadını ile erkeği ile genci ile yaşlısı ile artık uyanıyor. Milli Görüş köklerinden yeniden doğuyor.” dedi. (HABER MERKEZİ)
Bu haber 203 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR