Bugun...
Sertaç Uprak: “Doğru Cevap Temel Lisesi artık Keşan’da”
Tarih: 08-06-2017 22:37:00 + -Sertaç Uprak: “Doğru Cevap Temel Lisesi artık Keşan’da”

Keşan Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu Kurucusu Sertaç Uprak, yaptığı açıklamada, Keşan’a Doğru Cevap Temel Lisesinin geldiğini bildirdi.

Keşan halkının yoğun isteği üzerine Doğru Cevap Temel Lisesinin artık Keşan’da da hizmet vereceğini ifade eden Uprak, 9.,10., 11., 12. ve mezun öğrencilere Keşan Doğru Cevap Temel Lisesinin hizmet vereceğini belirterek, “Keşan’a Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu olarak ciddi anlamda katkılar sunduğumuzu ve iyi bir eğitim anlayışı kazandırdığımızı düşünüyorum. Geride bıraktığımız 1 yılı başarılarla geçirdik. Bu başarılarımızı taçlandırarak Keşanımıza Doğru Cevap Temel Lisesini getirdik.” şeklinde konuştu.

Sertaç Uprak, Doğru Cevap Temel Lisesinin Keşan’a gelmesi konusunda velilerin sürekli olarak istekte bulunduğuna vurgu yaparak, şöyle dedi: “Piyasayı rahatlatmak ve velilerimizin isteği üzerine Doğru Cevap Temel Lisesi artık Keşan’da. Temel Lisesi, devletin sunmuş olduğu bir sistem olup, dershanenin dönüşümüyle oluşmuşlardır. Burada, okulunu değiştirerek özel okullara gitmek isteyen öğrenciler için alternatif olarak kurulan temel liseler vardır. Biz de bu temel liselerden biri olan Doğru Cevap Temel Lisesini Keşan’a getirmeyi başardık. Tabii ki de çalışmalarımız ve başarılarımız bu kadarla kalmayacak. Eğitim anlamında, bölgemize daha birçok sürprizlerimiz ve etkinliklerimiz olacak. Hızlı bir şekilde yol alıyoruz ve vatandaşlarımızı yapacağımız diğer sürprizler konusunda ilerleyen günlerde bilgilendireceğiz.”

Açıklamasının devamında LYS’ye girecek olan öğrencilere başarı dileyen Uprak, “9’uncu sınıftan mezun olana kadar Keşan Doğru Cevap Temel Lisesi olarak öğrencilerimizin daima yanında olacağız.” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

 

 
Bu haber 727 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR