Bugun...
SARDOS'un bisiklet eğitimleri sürüyor
Tarih: 19-04-2017 00:07:00 + -SARDOS'un bisiklet eğitimleri sürüyor

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğunun (SARDOS) bisiklet eğitimleri devam ediyor. Keşan Bahçeşehir Koleji ile SARDOS işbirliğinde yapılan  proje kapsamında gençlerle bisikletli bir yaşam ve güvenli bisiklet sürüşü konusunda çalışmalar yapılıyor.

SARDOS adına bir açıklama yapan proje sorumlusu Muammer Taşkıran, şöyle dedi: "Topluluk olarak başından buyana öncelikli hedeflerimizden birisi; herkesi bisiklete bindirmek ve toplumdaki tüm fertlerin bisikleti yaşamının bir parçası haline getirmelerini teşvik etmektir. Bu kapsamda hedef kitlemiz olan gençler ve çocuklar ile çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir. Keşan Bahçeşehir Koleji Bisiklet kulübü ile teorik olarak yaptığımız güvenli bisiklet sürüş eğitimlerimizi uygulamalı olarak yapmaya başladık. Gençlerin bisiklete olan ilgisinin her geçen gün artarak devam etmesi bizim en büyük mutluluğumuzdur. Çünkü keyif verici maddelerin ucuz ve çok kolay temin edilebildiği şu dönemde gençlerin enerjilerini ve zihnini spor ve doğaya yönlendirmek zeki, sağlıklı ve verimli bir nesil oluşması açısından olumlu olacağının düşünüyoruz. 
Bu konularla ilgili yeni proje ve uygulamalarla yönelik farklı kurum ve özel teşebbüslerle çalışmalarımız devam ediyor.
SARDOS olarak; doğa, doğa sporları ve bisiklet ile ilgili konulara yeni neslin yönlendirilmesine yönelik her türlü projeyi ve talebi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra desteklemeye devam edeceğiz. Bizi SARDOS/facebook.com sayfasından takip edebilirsiniz."
(HABER MERKEZİ)

 
Bu haber 392 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR