Bugun...
Same ve Deutz traktörlerinin yeni modelleri tanıtıldı
Tarih: 03-07-2017 08:50:00 + -Same ve Deutz traktörlerinin yeni modelleri tanıtıldı

Mercan Garaj, 1 Temmuz 2017 Cumartesi günü düzenlediği etkinlikle, bölge bayiliğini yaptığı traktörlerin yeni serilerini çiftçilere tanıttı.
Keşan-İstanbul yolu üzerindeki Mercan Garaj'ın yanında bulunan tarlada saat 11.00 sıralarında başlayan etkinliğe; AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, İl Genel Meclisi'nin AK Partili üyesi Adnan Vural, Keşan Ziraat Odası Meclis Başkanı Rüstem Akıncı ile Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Mangır ve çok sayıda çiftçi katıldı.
Etkinlik hakkında bilgi veren Mercan Garaj sahibi Mustafa Mercan, bölge bayiliğini yaptıkları yeni seri Same ve Deutz traktörlerinin tanıtımının bereketli giden buğday harmanına denk geldiği belirterek, "Same'de Dorado serisi, Deutz'da da 4-E serisi, çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahip. Bu seri, bölge çiftçisine alternatif sağlayacak bir alternatif olacak. Harmanın tam ortasında olmamıza rağmen, çiftçilerimizin ilgi göstermesi bizleri mutlu etti. Tüm çiftçilerimize bol ve bereketli bir harman dönemi diliyorum. Bölgemiz, tarım bölgesi. Bizler de tarıma her türlü destek için çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.
Tanıtıma katılan çiftçiler, etkinlik için bırakılan tarlayı sürerek, yeni seri traktörleri denedi.
Bu haber 477 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ HABERLERİ