kartal escort
Bugun...
ROBERT LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖZCAN’A ZİYARET…
Tarih: 25-06-2015 07:11:00 + -ROBERT LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖZCAN’A ZİYARET…

   Topluma Hizmet programı kapsamında 22 Haziran 2015 Pazartesi günü Keşan’a gelen Özel Amerikan Robert Lisesi‘nden bir grup öğrenci, dün Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.
   Çağdaş Yüksel’in başkanlığında Burak Can Havale, Ece Erben, Uğur Alp Kılıç ve Emre Manavoğlu’ndan oluşan grup, saat 10.00 sıralarında Özcan’ı makamında ziyaret ederek, Keşan’daki etkinlikleri hakkında bilgi verdi ve Keşan Belediyesi’nin kendilerine sağladığı destek nedeniyle Mehmet Özcan’a teşekkür etti.
   Yüksel, grubun Keşan Belediyesi’ne ait Atatürk Spor Tesisleri’nde çeşitli sportif etkinliler düzenlediğini belirterek, “Topluma Hizmet Programı kapsamında bugüne kadar 47 ilde 502 proje gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde 19.575 çocuk ve yetişkine ulaşıldı. Etkinlilerimizde; ilköğretim öğrencilerine akademik destek, engellilere destek, kimsesiz çocuklara sosyal destek, doğanın korunması konusunda farkındalık, kütüphane oluşturma ve keyifli okuma saatleri, çocuklarla drama, dans, müzik ve spor etkinlikleri, okul boyama ve huzurevlerine destekler sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.
   Özcan da yapılan bu etkinliklerin önemli sosyal projeler olduğunu ifade ederek, Robert Lisesi’ne bu çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve “Biz Keşan Belediyesi olarak her yıl ilçemizde düzenlenen etkinliğe gerekli desteği sağlıyoruz ve bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz. Bu etkinliklerden Keşanlı çocuklarımız da faydalanıyor. Her türlü sosyal ve toplumu ilgilendiren projelere Keşan Belediyesi olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz.” dedi.
   22 Haziran 2015 Pazartesi günü Keşan’a gelen Robert Lisesi öğrencileri 27 Haziran 2015 Cumartesi gününe kadar Keşan’da çeşitli etkinliklerde bulunacak ve aynı gün Keşan’dan ayrılacak.

 
Bu haber 877 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR