kartal escort
Bugun...
Okul Müdürlerine İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi
Tarih: 30-06-2015 08:32:00 + -Okul Müdürlerine İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi

  Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli eğitim uzmanları tarafından dün, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okul müdürlerine yönelik, okul ve kurumlardaki sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesine amacıyla eğitim verildi. 
   Keşan İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim öncesi konuşan  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker, “Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliğinin önemi her geçen artıyor. Okullarımızda da bu alanda gerekli hassasiyet gösteriliyor. Verilen eğitim ve bilgilendirme çeşitli alanlarda yol gösterici olacaktır.” dedi.
   Konuşmanın ardından, Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi İl Koordinatörü ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Tevfik Erdem ve Sivil savunma Uzmanı Musa Özkaya tarafından,  6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun uygulama adımları, personelin bilgilendirilmesi, okul müdürlerinin bu alandaki görev ve sorumlulukları, risk analizi, okul ortamlarının sağlık ve güvenlik anlamında sorunsuz hale getirilmesi konularında bilgi verdi.  

 
Bu haber 1158 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR