kartal escort
Bugun...
Mustafa İşçimen, “Erikli Rock Fest”i değerlendirdi
Tarih: 17-07-2018 23:51:00 + -Mustafa İşçimen, “Erikli Rock Fest”i değerlendirdi

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Mustafa İşçimen, bölgede yapılan festivallerin turizmcilere ekonomik açıdan katkı sağladığını kaydetti.

“BÜYÜK KATKI OLDU”

İşçimen, “Erikli Rock Fest 11 Temmuz- 14 Temmuz tarihleri arasında Erikli Sahilinde gerçekleştirildi. Bölgemizin hem sosyal, kültürel, ekonomik yönden hem de reklam ve tanıtılmasında büyük katkı oldu. Deniz, kum, güneş turizminin yanı sıra tarihi ve doğasıyla farklı tatil alternatifleri sunan, tatiline hareket katmak isteyen turistlerin ilgisini çeken bir merkez olmalıyız.” dedi.

“BÖLGE FESTİVALLERLE ANILACAK BÖLGE HALİNE GELİYOR”

Yapılan festivallerin bölgenin tanınması açısından önemli olduğunu belirten Mustafa İşçimen, şunları söyledi: “İlk yapılan festival, bölgede yapılan en kalitelilerden birisiydi. Sanatçı olarak, organizasyon olarak güzel bir festivaldi. İlgi biraz azdı, onun dışında festival çok iyiydi. İlgi daha fazla olabilirdi. Ama bölge adına özellikle bölgenin tanınırlığı adına iyi katkı sağladı. Şu anda ikinci ve üçüncü festivaller olacak. Bölge festivallerle anılacak bölge haline geliyor.”

“BÖLGEYE FESTİVAL NEDENİYLE GELENLER OLDU”

Ekonomik olarak festivallerin katkı sağladığını dile getiren İşçimen, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Ekonomik olarak bölgeye festival nedeniyle gelenler oldu. Ekstra rezervasyonlar oldu. Bölgede, en azından ilk festivalde, festivalin nasıl yapılması gerektiği görüldü. Düzeniyle, giriş- çıkışlarıyla bence çok güzel oldu.” (AYHAN GÜLVER)
Bu haber 214 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ