kartal escort
Bugun...
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerinden, Ege Üniversitesi Rektörü Budak’a ziyaret…
Tarih: 15-05-2018 00:35:00 + -Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerinden, Ege Üniversitesi Rektörü Budak’a ziyaret…

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, İzmir’e gezi düzenlerken, bu kapsamda Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ı da ziyaret etti.

10-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılan gezi, Ege Üniversitesi ziyareti ile başladı. Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Okul Müdürü Osman Başak, gezi kulübü öğretmenleri ve okul öğrencilerini, 09.00-10.10 arasında ağırladı. Ziyarette, Budak öğrencilere ikramda bulunurken, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinin kendisine adını taşıyan atkı ve kendisine özel ‘22 Numaralı Necdet Budak’ forması, Necdet Budak’a hediye edildi.

Okul Müdürü Başak, ziyaretle ilgili şunları söyledi: “2010 yılında Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi olarak açılan, 2014 yılında Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesine dönüştürülen ve okulun kurulmasında büyük çaba ve emeği olan Ege Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Necdet Budak’ı makamında ziyaret ettik. Yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, okulumuzun açılmasında emeklerinden dolayı şükranlarımızı sunduk. Bizleri, samimiyetle karşılaması ve makamında ağırlaması çok mutlu etti. Sayın Rektörümüze sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.”

Gezi kapsamında ayrıca; Efen Antik Kent, Meryem Ana, Şirince, Kuşadası, Şeytan Sofrası, Cunda Adası rehber eşliğinde ziyaret edildi. (NEŞE TOSUN)
Bu haber 171 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ