kartal escort
Bugun...
Kudret Uybaş: “Festivalle birlikte hareket başladı”
Tarih: 21-07-2018 23:44:00 + -Kudret Uybaş: “Festivalle birlikte hareket başladı”

Emlakçılıkla uğraşan Kudret Uybaş, bölgedeki festivallerin hareketliliği arttırdığını söyledi.

Uybaş, yıllardır devam eden su sorununa da dikkat çekti.

“ESNAF AÇISINDAN İYİ OLMADI”

Kudret Uybaş, şunları söyledi: “Erikli’de 15 Temmuz’a kadar istenen doluluk oranına ulaşamadık. Haziran ayında ve 10 Temmuz’a kadar ki süreçte havaların yağmurlu olması, esnaf açısından iyi olmadı. Kısacası, sezon şu ana kadar beklentilerimizi karşılamadı.”

“ERİKLİ’DE FESTİVALLERLE BİRLİKTE HAREKETLENMELER BAŞLADI”

Kudret Uybaş, sözlerine şu şekilde devam etti: “Erikli’de festivallerle birlikte hareketlenmeler başladı. Festivallerin olması nedeniyle, Erikli’de %100’lük bir doluluk söz konusudur. Gençlerin olduğu bir yoğunluk yaşanıyor. Ağustos ayında bir festival daha var ve yine yoğunluk yaşanacaktır. Ayrıca, birçok memurun ve özel sektörde çalışanların 20 Temmuz’dan sonra izin aldığını görmekteyiz.

Herhangi bir aksilik olmaması durumunda ağustos ayının sonuna kadar yoğunluk olacaktır.”

“ERİKLİ’DE SU SINIRLI ŞEKİLDE VERİLİYOR”

Erikli’de yaşanan su sorunu bu yıl daha fazla hissedildiğini dile getiren Uybaş, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Evlere artık tankerle su taşımak zorunda kalınıyor. Bu sorun hafta sonu katlanarak devam edecektir. Bölgemize, festival için ek olarak, 10 bin insan gelmesi nedeniyle sorun daha fazla kendisini hissettirecektir. Kooperatif yetkililerinde ve ilgililerden ekstra bir çaba gösterilmesini bekliyoruz. Erikli’de su sınırlı şekilde veriliyor. Alt yapı sorunu artarak devam ediyor. Yetkililerin sorunu çözmesini bekliyoruz.” (AYHAN GÜLVER)
Bu haber 176 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ