Bugun...
Keşan’ın cadde ve sokak aydınlatmaları bir hoş…
Tarih: 02-02-2018 09:13:00 + -


Gece yanmaz, gündüz sönmez oldular!

Keşan’ın cadde ve sokak aydınlatmaları bir hoş…

Keşan’ın bir çok cadde ve sokağı yine karanlığa mahkum bir durumda. Başta Hastane Caddesi olmak üzere çarşı merkezine çıkan yollarda bulunan sokak aydınlatmalarının birçoğu ya arıza nedeni ile ya da halktan habersiz bir şekilde yapılan enerji tasarrufu nedeniyle yanmıyor.

BİR SORUMSUZLUK VAR…

Keşan’ın en işlek cadde ve sokaklarda gece lambalarının yanmaması vatandaşların eleştirilerine neden olurken, yanan sokak lambalarının da gün boyu ışık saçmaya devam etmesi bu konuda yaşanan bir sorumsuzluk olduğunu gözler önüne seriyor.

GECE YANMAZ, GÜNDÜZ SÖNMEZ OLDULAR…

Önceki gece Hastane Caddesi karanlığa mahkum iken, Anafartalar Caddesi’nde bulunan sokak aydınlatmaları ışıl ışıldı. Ancak, Anafartalar Caddesi’nde ve Keşan’ın bazı bölgelerindeki sokak lambaları dün gün boyu yanıyordu ve etrafa boşu boşuna ışık saçmaya devam ediyordu. İlgilileri bu konuda daha duyarlı olmaya davet eden vatandaşlar, “Keşan’ın cadde ve sokak aydınlatmaları son zamanlarda gerçekten bir hoş oldu. Birçoğu gece yanmıyor, yananlar da gündüz sönmek bilmiyor.” Diyerek, eleştiri ve sitemlerini dile getirdi. (MEHMET İLMAN)

 
Bu haber 709 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAŞAM HABERLERİ