Bugun...
Keşan TSO ve Keşan Emlak Müşavirleri Derneği Çorlu Fuarı’nda stant açtı
Tarih: 27-10-2017 09:26:00 + -Keşan TSO ve Keşan Emlak Müşavirleri Derneği Çorlu Fuarı’nda stant açtı

Keşan TSO ve Keşan Emlak Müşavirleri Derneği, Çorlu’da gerçekleştirilen Emlak, İnşaat Yapı ve Malzemeleri Fuarı’nda tanıtım standı açtı.

25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Çorlu Trakya Fuar Merkezinde 16000 m2 kapalı alanda bu yıl ilki gerçekleştirilen Emlak, İnşaat Yapı ve Malzemeleri Fuarı’nda, Keşan Emlak Müşavirleri Derneği işbirliğiyle stant açan Keşan TSO, Keşan, İpsala, Enez ve Saros Körfezi’nde faaliyet gösteren emlakçıları fuar katılımcıları ile buluşturacak.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve 4 gün sürecek olan fuarın 25 Ekim Çarşamba günü saat 15.30’da açılışını gerçekleştirilen Çorlu TSO ve Keşan TSO yöneticileri, daha sonra ise fuar alanını gezdi.

Fuarın ilk gününe, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Sevtap Engin, Meslek Komitesi Başkanı Selçuk Ataklı, Komite Üyesi İlkay Dilbas, Keşan Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Olcay Güngör ile Dernek üyeleri Şerif Baş, Özgür Kahraman ve İbrahim Öztürk katıldı. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, fuarların yenilikleri görme ve iş hacminin genişletilmesi açısından oldukça önemli olduğunu dile getirerek, “Emlak Müşavirleri Derneğimiz ile birlikte stant açarak katıldığımız Çorlu Emlak, İnşaat Yapı ve Malzemeleri Fuarı'nın bu gün açılışını gerçekleştirdik. Oda üyelerimizin ve bölgemizde hizmet veren emlakçılarımızın bu platformda olması ve kendilerini tanıtarak bölgemize pazar oluşturmaları gurur verici. Keşan TSO olarak, üyelerimizin ve bölgesel değerlerimizin fuarlarda yer almasını önemsiyoruz. Fuarda stant açan üyelerimiz, firmalarımız ve kurum ile kuruluşlarımız bölgemize pazar oluşturuyorlar. Bizde bu kapsamda, üyelerimizin ve Keşan Emlak Müşavirleri Derneğimizin yanında olmak ve onlara destek vermek istedik.” şeklinde konuştu.

Helvacıoğlu son olarak, 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Çorlu Trakya Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ve 4 gün sürecek olan Emlak, İnşaat Yapı ve Malzemeleri Fuarı’ndaki bölge emlakçıları işbirliğiyle açılan standı herkesin ziyaret edebileceğini söyledi. (HABER MERKEZİ)
Bu haber 883 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ