kartal escort
Bugun...
Keşan TSO üyeleri parkomattan %20 indirimli faydalanacak
Tarih: 11-05-2018 08:50:00 + -Keşan TSO üyeleri parkomattan %20 indirimli faydalanacak

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Keşan’da parkomat işini yürüten Park 48 şirketi ile imzaladıkları protokolle üyelerine %20 indirimli otopark imkanı sağladı.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odasında, dün saat 13.00 sıralarında başlayan toplantıya; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A.Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Sayman üyesi Yusuf Cemil Çakıcı, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Yaşar Arıkan ve Uğurcan Urgan, Kadın Girişimciler Komitesi üyesi Aysel Saygı ve Park 48 Şirketi Genel Koordinatörü Ali Haydar Balkav ile şirket yetkilileri katıldı.

Toplantıda ilk olarak Mutaf konuştu. Kadir Mutaf şunları söyledi: “Keşan’da parkomat işletmeciliğini yapan Ali Bey ve Samet Bey ile birlikteyiz. Daha önceden yapmış olduğumuz görüşmelerde parkomat sürecini ve bölgemizdeki işleyişi hakkında görüşmelerimiz olmuştu. Bu görüşmeler kapsamında oda üyelerimize yönelik neler yapabiliriz birlikte düşündük ve sonunda bir mutabakata vardık. Bugün yapmış olduğumuz protokolden sonra parkomat uygulamalarının geçerli olduğu alanlarda Keşan Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel %20 indirim uygulanacak ve aylık abonmanlarda geçerli olacak. Oda üyelerimiz bir araç ruhsatının fotokopisi ve oda faaliyet belgesi ile Belediye Hizmet Binasındaki Park 22 merkezine gidip kayıtlarını yaptırabilirler. Firma yetkililerine yapmış oldukları bu fedakarlıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Geçiş süreçlerinde bazı aksaklıklar ve eksiklikler olabiliyor. Firma yetkililerinin çözüm odaklı olması, oda olarak bizlere yaklaşımı memnun ediyor.”

Mutaf’ın ardından söz alan Balkav, “Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile uyumlu bir iletişimimiz var. Oda üyelerimize farklılık yaratmak amacıyla, farkındalık yaratmak amacıyla %20 gibi bir indirim yaptık. Kuruluşumuzdan bugüne kadar Ticaret Odamızın bize vermiş olduğu destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Çözüm odaklı çalışmalarımız var. Tamamı Keşanlı olmak üzere 42 arkadaşımızın bir iş kapısı olarak çalışıyoruz. Keşan’a katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Bize bu konuda yardımcı olan tüm Keşan Halkına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

İstihdamın daha da artırılması gerektiğini ifade eden Arıkan, “Keşan’da ilk olan bir uygulama, Keşan’ın ilkleri, yenileri kabul etmesi zor oluyor bu da doğal ama genel olarak tepkiler olumlu. Olumlu tepkiler ve iyi şeyin arkasında da bizim oda olarak yanında olmamız icap eder. İlerleyen süreçte bu uygulamanın esnafımıza fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu kampanya için teşekkür ediyoruz. Sokaklar büyüyor, 42 iyi bir rakam sizden ricamız istihdama daha çok destek vermeniz.” şeklinde konuştu.

Konuyla ilgili son olarak konuşan Saygı, şunları söyledi: “Sizlerin dediği gibi bizler de teşekkür ediyoruz. Bu rahatlığı cadde olarak hissetmedik şimdi ama ileriye doğru hissedeceğiz. Alışılmış değil ama alışacağız. Hayırlı olsun.” (AYHAN GÜLVER)
Bu haber 683 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ HABERLERİ