Bugun...
Keşan İdman Yurdu’nun ismi Anafartalar İdman Yurdu oldu
Tarih: 06-10-2018 00:17:00 + -Keşan İdman Yurdu’nun ismi  Anafartalar İdman Yurdu oldu

Keşan’da altyapısı en geniş kulüp olarak bilinen Keşan İdman Yurdu’nun ismi, Anafartalar İdman Yurdu olarak değiştirildi ve kulüp başkanlığına da Taner Karatepe getirildi.
Anafartalar İdman Yurdu’nun yeni oluşturulan yönetim kurulu, dün basın toplantısı düzenledi.
Eski Yağ Pazarı Sokak üzerinde bulunan İlkim Düğün Salonu’nda düzenlenen basın toplantısına Başkan Taner Karatepe ile Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Toplantıda ilk olarak konuşan Karatepe, 10 Eylül 2018 tarihinde yapılan Keşan İdman Yurdu Kulübü Genel Kurulu’nda aday olduklarını ve yönetime seçildiklerini belirterek şunları söyledi: “Keşan İdman Yurdu Kulübü’nü bu seviyelere getiren başkanım Sayın Fikret Akan ve başkan yardımcısı Ercan Karaca arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Kulübümüzün ismini Anafartalar İdman Yurdu olarak değiştirdik ve 15 kişilik yönetim listesi oluşturarak çalışmalarımıza başladık. Yönetimimizde yer alan tüm arkadaşlarım kendi mesleklerini en iyi şekilde yapan ve spora da gönül vermiş insanlardır. Günümüzde Keşan’da sporun hangi durumda olduğunu anlatmaya gerek yok. Bizler bu göreve gelirken hiç kimseye şampiyonluk sözü vererek gelmiyoruz. Sadece şunu net olarak söyleyebiliriz ki başarıyı yakalayacaksak bu kendi çocuklarımız ile olacaktır.”
“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”
İlk olarak takımın altyapısını yeni baştan dizayn edeceklerini ve Edirne’nin tüm kategorilerindeki liglere katılacaklarını bildiren Karatepe, “İlk olarak 20 Ekim’de başlayacak olan U15 liginde yer alacağız. Grubumuzda 3 Uzunköprü, 1 de İpsalaspor olmak üzere 4 takım yer alacak. Bu ligde mücadele edecek olan takımımız çalışmalarına başladı ve antrenmanlara devam etmektedir. Çocuklarının spor yapmasını isteyen ve hatta takımımızda yönetici olarak da sporun içinde olmak isteyen tüm kişilere kapılarımız sonuna kadar açıktır. Önümüzdeki sezon 2. amatörde mücadele edecek olan A takımımız ile ilgili çalışmalarımız da son hızı ile devam etmektedir. Anlaşmış olduğumuz oyuncular olup, ilerleyen günlerde bunları da sizlerle paylaşacağız. Ayrıca A takımı çalıştıracak olan hocamız ile prensip anlaşması yapmış olup, en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Keşan’da spora gerçekten gönül vermiş bir avuç insanlar olan bizler inanıyoruz ki Keşan’ı yöneten yöneticilerimiz ile birlikte koordineli bir şekilde çalışıp başarıyı yakalayacağız. Sporu seven bir belediye başkanımız var, sporu seven milletvekillerimiz var, sporu seven ilçe başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşu başkanlarımız var. Bizler tüm bu kişi ve kurumlardan yararlanmak istiyoruz. Son olarak, başarının çocuklarımızın ellerinde olduğunu söyleyerek onlara güvendiğimizi ve çok güzel günlerin Anafartalar İdman Yurdu Kulübü’nü beklediğini söylemek istiyorum. Temiz spor, temiz ve şeffaf yöneticilik yapacağız.” dedi.
Genel Kaptan Bekir Coşkun da takımlarını şampiyon yapmak için her türlü mücadeleyi vereceklerini söyledi. Coşkun, bütçeleri dâhilinde takımları yürüteceklerini, A takımın katılacağı ligde şampiyon olması için çalışacaklarını ifade etti.
Altyapı sorumlusu Ercan Karaca da alt yapıdakiler de dâhil olmak üzere yaklaşık 150 futbolcularının olduğunu belirterek, “2-3 yıldır tüm kategorilerde katıldığımız müsabakalarda başarılı sonuçlar aldık. İnşallah daha iyi olacak. İyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum.” dedi.
Anafartalar İdman Yurdu’nun yönetimi şu isimlerden oluştu:
Başkan: Taner Karatepe
Başkan Yardımcısı: Salih İşlek
Başkan Yardımcısı: Mustafa Ak
Asbaşkan: Fikret Akan
Genel Sekreter: Yusuf Nalbantoğlu
Genel Kaptan: Bekir Coşkun
Genel Kaptan Yardımcısı: Nasif Yıldırım
Altyapı Sorumlusu: Kadir Günay
Altyapı Sorumlusu: Ercan Karaca
Altyapı Sorumlusu: Faruk Meriç
Altyapı Sorumlusu: Orhan Koca
Kulüp Müdürü Yardımcı: Özgür Kahraman
Basın Sözcüsü: Zafer Kılavuz
Asil Üye: Gökhan Akça
Asil Üye: Hasan Kaykı
Bu haber 341 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR