kartal escort
Bugun...
Keşan dallığı yapıldı
Tarih: 15-05-2018 00:35:00 + -Keşan dallığı yapıldı

Keşan Belediyesince, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Keşan dallığı, 13 Mayıs 2018 Pazar günü yapıldı.

Kılıçköy Korusu’nda gerçekleşen dallık eğlencelerine; Keşan ve bölge halkından kalabalık bir katılım yaşandı.

Keşan Belediyesince hazırlanan misafir çadırına; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Edirne İdare Mahkemesi Başkanı Yaşar Erdem, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Salim Şevik, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan, Keşan İlçe Jandarma Komutanı J.Üsteğmen Abdullah Erdoğan, Edirne İl Genel Meclisi üyeleri Mehmet Ali Yetim, Erdinç Can ve Erol Açık, CHP Keşan İlçe Başkan Vekili Hasan Çıkıkçı, Belediye Meclisi üyeleri Nurgül Yıldırım, Ercan Ersoylu, Harun Komanlı, Ahmet Çinku, Şeref Uvacıklı ile eşleri, CHP Edirne Milletvekili aday adayı Erdoğan Gümülcineli, muhtarlar ve belediye daire müdürleri katıldı.

Burada bir açıklama yapan Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, katılan tüm konuklara teşekkür ederek, “Geleneksel dallık eğlencelerimiz halkımızın yoğun katılımı ile gerçekleşiyor. Burada birliktelik ve beraberlik gösteren tüm halkımıza teşekkür ederim. Baharın gelişini bu etkinliklerimiz ile kutluyoruz. Umuyoruz ki ülkemizin her yeri böyle olsun, barış ve kardeşlik içinde insanlarımız huzur bulsun.” dedi.

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ve eşi Şengül Özcan ile CHP Kadın Kolları üyeleri, Anneler Günü nedeniyle dallıktaki kadınlara karanfil dağıtarak, Anneler Gününü kutladı.

Keşan Başkan Yardımcısı Salim Şevik tarafından da çocuklara top dağıtıldı

Dallık şenlikleri, neşe içersinde devam etti. (NEŞE TOSUN)      

 
Bu haber 165 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ