Bugun...
İpsala’da ticaretin çınarları ödüllendirildi
Tarih: 14-03-2018 00:57:00 + -İpsala’da ticaretin çınarları ödüllendirildi

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Keşan ve Enez’den sonra İpsala’da 3.sü gerçekleştirilen “Ticaretin Çınarları” ödül programı dün yapıldı.
Saat 15.00 sıralarında İpsala Meslek Yüksekokulunda başlayan programa; İpsala Kaymakamı Ali Uysal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve iş adamları katıldı. Programda 30 yıl ve üzeri ticarette hizmet veren iş adamlarına “Yaşam Boyu Onur” ödülü takdim edildi.
Programda saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı söylendi.
Programda söz alan Helvacıoğlu, “Bu gün burada; 30 yıl ve üzeri bölge ekonomisine, istihdamına, yatırımına ve üretimine değer katan üyelerimiz ile bir aradayız. Ticaretin çınarları ödül töreninin 3.sünü İpsala’da gerçekleştiriyoruz. Bu gün İpsala’nın ve İpsalalıların gurur günü. İpsala’da sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İş camiamızın emekleri ve gayretleriyle, İpsala ve bölgemiz ekonomisi her yıl daha da gelişiyor. Bu camianın mensupları, her sene daha da çok iş, daha da çok aş sağlayarak bölgemize daha çok umut veriyor. Yatırımı, üretimi, istihdamı, ihracatı, işte bu salondaki üyelerimiz ve temsil ettikleri camia yapıyor. İpsalalı vefakar ve cefakar üyelerimizle iftihar ediyoruz. Biraz sonra bu camiaya, ülke ve bölge ekonomisine 30 yıl ve üzerinde büyük hizmetlerde bulunan üyelerimize 'Yaşam Boyu Onur Ödülleri'ni takdim edeceğiz. Emeklerinizi, her zaman minnet ve takdirle anacağız. Allah, bu ülke ve bölgesi için emek veren herkesin başarılarını daim kılsın. Her gün halkımızın içinde, piyasaları en iyi bilen, ülkemizdeki sıkıntıları en yakından takip edenler, işte buradaki üyelerimizdir. Biz de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak, dün olduğu gibi yarın da ülkemizi ve bölgemizi daha da güçlü, daha da zengin yapmak için hizmet etmeye, üretmeye ve emek vermeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile 'Yaşam Boyu Onur Ödülleri'ni almaya hak kazanan üyelerimizi yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Daha sonra söz alan Kerman ise ödül almayan hak kazanan iş adamlarını tebrik ederek, kendileriyle gurur duyduklarını söyledi.
Mehmet Kerman’ın ardından konuşan Kaymakam Ali Uysal ise şunları söyledi: “Keşan Ticaret ve Sanayi Odamız birleştirici çalışmalar yapıyor. İpsala'da her şey var. Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmemiz gerekiyor.”
Konuşmaların ardından 30 yıl ve üzeri ticarette hizmet veren iş adamlarına “Yaşam Boyu Onur” ödülü verildi. 
Bu haber 378 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ