Bugun...
İlgililerin rahatlığı!
Tarih: 14-09-2017 09:22:00 Güncelleme: 14-09-2017 09:43:00 + -


*Kızkapan köyünde 3 aydan bu yana sabit telefonlar kesik olurken, ilgililerinin cevabı ise, “Biraz daha bekleyeceksiniz!” oldu. *Hizmet alamadıkları halde her ay 17 TL sabit ücret ödeyen köylü vatandaşlar, ilgilileri konuyla ilgilenmeye davet etti.

İlgililerin rahatlığı!

Kızkapan köyünde 3 aydır sabit telefon hatlarının kesik olduğu bildirildi.
Konuyla ilgili Köy Muhtarının dilekçe verdiğini, kendilerinin de birçok kez Türk Telekom’a giderek, şikayetlerini dile getirdiklerini belirten vatandaşlar, hizmet alamadıkları telefon hatları için de her ay 17 TL konuş konuşma ücret ödediklerini söyledi.
Telefon hatlarında onarım yapılmamasının gerekçesinin de bölgede devam eden toplulaştırma çalışmaları ve bu çalışmalardan ötürü yapılan kazılar olduğu öne sürüldü.
Köy halkından Ahmet Er adlı vatandaş, “Evimde yaşlı bir annem var. Cep telefonu kullanabilse zaten hemen sabit ev telefonunu kapatacağım ama yaşlı insanlar kullanamıyor. Muhtarımız dilekçe verdi, ben defalarca gittim ancak ‘Biraz daha bekleyeceksiniz.’ cevabını aldık. Toplulaştırma çalışmalarından ötürü kanal kazıyorlarmış ve çalışmalar bittikten sonra onarım yapılacakmış. Böyle saçma bir mazeret olabilir mi? 3 ay oldu çalışmıyor bu telefonlar. Kazı çalışmaları bir yıl sürse, bir yıl mı onarım yapmayacaklar. Konuyla ilgili BİMER ve CİMER’e de şikayette bulunacağız.” şeklinde konuştu. 
Bu haber 1006 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ