Bugun...
İl Genel Meclisi Adnan Vural: “Hizmet etmek amacıyla birlik olunmalı”
Tarih: 11-04-2017 09:15:00 + -İl Genel Meclisi Adnan Vural:  “Hizmet etmek amacıyla birlik olunmalı”

Edirne İl Genel Meclisinin AK Partili üyesi Adnan Vural, dün yaptığı açıklamada; emekli öğretmen Cavit Deniz’in açıklamaları ve Enez’in CHP’li İl Genel üyelerinin çalışmalarıyla ilgili değerlendirmede bulundu.
“ŞOV YAPMANIN KİMSEYE FAYDASI YOKTUR”
Cavit Deniz’in Hasköy’de yaşanan kanalizasyon sorunu konusundaki eleştirilerine katıldığını belirten Adnan Vural, “Enez’in CHP’nin iki İl Genel Meclisi üyesi ve ilçe başkanı birlikte Hasköy’e giderek, kanalizasyon sorununun yaşandığı yere giderek, ‘Biz yaptık, biz ettik.’ dediler. Ancak yapılan hiçbir şey yok. Sadece şov amaçlı gidildiğini görmekteyiz. Artık şov yapmayı bir kenara bırakıp hizmet üretmek için çaba göstermeliler. Şov yapmanın kimseye faydası yoktur. Şov yapmak yerine Hasköy’e ya da sorunu olan köylere hizmet götürmek için çalışın. ‘Hasköy’de soruna çözüm ürettik.’ diyorlar ancak sorun halen devam ediyor. Biz yaşanan sorunla ilgili gerekli girişimleri yaparak çözümü anlamında somut adımlar atacağız.” dedi.
“ENEZ’DEKİ KÖYLERİMİZİN DE SORUNLARINI ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Vural, sözlerine şöyle sürdürdü: “İl Özel İdaresi Hasköy’de geçici bir çalışma yaptılar. Ancak karayollarından gerekli izinler alınıp gerekli çalışmalar yapılacak. Böyle bir çalışma olması durumunda, soruna geçici değil, kalıcı çözüm üretmiş olacağız. CHP’li İl Genel üyeleri, sürekli olarak çoğunlukta olduklarını dile getiriyorlar ancak halen sorunların çözümü anlamında bir şey yaptıkları yok. Ben 3 yıldır İl Genel Meclisi üyesiyim ve Keşan’ın tüm köylerini gezerek, sorunlarını dinleyip gidermeye çalışıyoruz. Ama bu arkadaşlar iş yapmak yerine sadece yatıp kalkıyor ve başka da bir iş yapmıyorlar. Biz Enez’deki köylerimizin de sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışacağız. Onlar beceremedi ama biz gerekeni yapacağız. Kimse bundan şüphesi olmasın.”
“HALKIMIZIN HİZMETİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Keşan ve Enez’e hizmet etmek amacıyla birlik olunması gerektiğini dile getiren Adnan Vural, “Biz her zaman CHP’li arkadaşlarımıza hizmetlerin yapılması için çalışma önerilerimizi sunduk. Ancak, hizmet için elimizi uzatsak da bu arkadaşlarımız el birliğinde bulunmak istemiyorlar. Bu arkadaşlarımızda çalışma ve hizmet yapma ruhu yok. Biz ‘Durmak yok, yola devam’ düşüncesinden yola çıkarak halkımızın hizmeti için çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
“TOPLANTI YAPARAK İŞLER YÜRÜMEZ”
İl Genel Meclisinde 2017 yılının Enez Yılı ilan edildiğini hatırlatan Vural, sözlerini şöyle tamamladı: “Enez Yılı ilan edilmesi için öneri geldi ve oy birliğiyle bu çıktı. Ancak neye göre pilot ilçe seçildi? Pilot ilçe seçmek için oraya bir şeyler kazandırılması gerekiyor. Sadece il genel olarak orada toplantılar yapılacak ve başkada bir şey yok. Toplantı yaparak işler yürümez. Enez’e yapılacak yatırımlarla ilgili bir şeyler söylesinler. Yatırım yapılmayacaksa, böyle bir şova ne gerek var. Yatırım yapılacaksa, bunu yine AK Parti yapacaktır. Biz hizmet için, onlar şov yapmak için çalışıyorlar. Şovun kimseye katkısı olmaz. Bu anlayıştan bir an önce vazgeçilmelidir.”
Bu haber 482 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR