kartal escort
Bugun...
Gaytancıoğlu, mal varlığını açıkladı...
Tarih: 28-07-2015 08:41:00 + -


CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri”nden birisi oldu.

Gaytancıoğlu, mal varlığını açıkladı...

   Uluslararası Şeffaflık Derneği öncülüğünde “Açık Koalisyon” katılımcısı 16 sivil toplum kuruluşunun yürüttüğü “Açık Siyaset” kampanyası kapsamında mal beyanlarını kamuoyuna açıklayan 22 milletvekili “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri” oldu.
   Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP’li 5 milletvekili Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin “Açık Siyaset” kampanyasına destek vererek mal varlıklarını açıkladı. Türkiye’de temiz, dürüst ve hesap verebilir bir siyasetin yapılabileceğini gösteren ilk adımı attığı belirtilen 22 milletvekili mal varlıklarını açıklayarak, beyan formlarını Uluslararası Şeffaflık Derneği aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı.
   Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin sitesinde Açık Vekilleri “Açık”lıyoruz başlığı ile duyurulan haberde; “Mal varlıklarını açıklayan vekillerimizi ve beyan formlarını kamuoyuna açıklıyoruz, kendilerine teşekkür ediyoruz, diğer tüm vekilleri de mal beyanlarını kamuoyuna açıklamaya davet ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.
   CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel,  İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu Cumhuriyet Halk Partisi’nden Açık Siyaset Kampanyası’na destek veren milletvekilleri oldu.
 
Bu haber 1033 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR