kartal escort
Bugun...
Erkan Gege: “Kongremizde Keşan’ımızı temsil edeceğiz”
Tarih: 14-03-2018 00:59:00 + -Erkan Gege: “Kongremizde Keşan’ımızı temsil edeceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Keşan İlçe Başkanı ve Kurultay Delegesi Erkan Gege, dün yaptığı açıklamada, 18 Mart'ta yapılacak 12. Olağan Kurultayı’na Keşan’dan araç kaldıracaklarını bildirdi.  
“KONGREMİZDE KEŞAN’IMIZI TEMSİL EDECEĞİZ”
Kurultayın coşkulu bir katılımla gerçekleşeceğini belirten Gege, “Partimizin 12. Olağan Kurultayı düşünüldüğü gibi 18 Mart 2018 Pazar günü Ankara’da yapılacak. Edirne’nin 6 delegesinden biri benim. Kongremizde Keşan’ımızı temsil edeceğiz. Birkaç yönetici arkadaşımızla birkaç gün öncesinden gideceğiz. Edirne’den 2, Keşan’dan da 1 otobüs olmak üzere 3 otobüsle kongreye katılım sağlayacağız.” dedi.
“2019’DA 2 BÜYÜK SEÇİM BEKLİYOR”
Erkan Gege, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tabii yaşanan süreç ortada. Parti olarak sıkıntılı bir dönem atlattık. Geldiğimiz süreçte mahkeme kapılarında hak aramaktan tutun, tarlalarda kongre yapmaya kadar birçok baskıyla, olması gereken güne geldik. Şu an tek adayımız var. Genel Başkanımız daha önce adaylığını açıklamıştı zaten. Tek adayla kongreye gidiyoruz. Kongremizin vatana, millete ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Kongremizi tamamladıktan sonra artık 2019’daki seçimlere yoğunlaşacağız. 1-2 ay sonra bu hazırlık süreci başlar. Neticede bizi 2019’da 2 büyük seçim bekliyor. Mart ayında yerel seçimler Kasım ayında da milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimi var. 2019 seçim yılı olacak.”
“RAKAMLARLA, ORANLARLA DERDİMİZ VE TASAMIZ YOK”
MHP’nin hiçbir zaman baraj sorunu olmadığını ifade eden Gege, sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bugüne kadar barajları yıka yıka geldik. Bize hiçbir zaman bu yıl iktidarı almayı düşünüyor musunuz? Diye sorulmadı. ‘Baraj sorununuz var mı?’ diye soruldu. Bizim rakamlarla, oranlarla derdimiz ve tasamız yok. O rakamları, barajları yıka yıka 40 yıldır devletin yanında dimdik ayakta duruyoruz. Bizim barajla ilgili bir sorunumuz yok. Olanlar düşünsün.”  
Bu haber 309 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ