Bugun...
Doç. Dr. Erdem ÖNGÜN Özel Keşan Hastanesinde eğitim verdi
Tarih: 06-10-2018 00:05:00 + -Doç. Dr. Erdem ÖNGÜN  Özel Keşan Hastanesinde eğitim verdi

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda görev yapan Doç . Dr. Erdem Öngün, 5 Ekim 2018 Cuma günü Özel Keşan Hastanesi hemşirelerine hasta bakım planı formlarını daha etkin kullanmalarını sağlayacak bir sunum yaptı.
Sunumun konusu, Hasta Bakım Planı otomasyon sisteminin kullanımını kapsarken, eğitmen, hemşire adayları ve hemşireler tarafından kullanılabilecek web tabanlı bir yazılım olup nitelikli hizmet verilmesini sağlamak, iş yükünü azaltmak, güvenli kayıt tutulmasını sağlamak, kişisel ve mesleki gelişimi arttırmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu yazılım eğitmenlerin, hemşireye adayı öğrencilerin ve hemşirelerin yasal bir zorunluluk ve dayanak olan hasta bakım planı doldurmaya karşı olumlu tutum geliştirmelerini, hasta bakım planı formlarını daha etkin kullanmalarını amaçlamıştır. Trakya Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi kapsamında desteklenen projenin uygulaması sahada proje yürütücüsü ve proje araştırmacıları gözetiminde gerçekleştirilmiştir.
Özel Keşan Hastanesi hemşireleri tarafından ilgiyle karşılanan sunum için yönetim kurulumuz ve başhekim adına Doç. Dr. Erdem Öngün’e çok teşekkür edildi. 
Bu haber 381 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR