Bugun...
“Dijitalleşme ve E-Ticaret Konferansı” bugün verilecek
Tarih: 12-01-2018 00:43:00 + -“Dijitalleşme ve E-Ticaret Konferansı” bugün verilecek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Trakya Kalkınma Ajansı, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Keşan Ticaret Borsası (TB), İpsala TB ve E-Ticaret Merkezi A.Ş. işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “Dijitalleşme ve E-Ticaret Konferansı” bugün verilecek.

Konferans, saat 11.00’de Keşan TSO Konferans Salonu’nda başlayacak.

TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Türkiye E-Ticaret Meclisi Başkan Yardımcısı Merter Özdemir, Sefamerve CEO’su Mehmet Metin Okur ve TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Ozan Acar’ın konuşmacı olarak katılacağı Konferansın Moderatörlüğünü Sami Altınkaya üstlenecek.

TOBB, Trakya Kalkınma Ajansı, Keşan TSO, Keşan TB, İpsala TB ve E-Ticaret Merkezi A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilecek konferans ile ilgili açıklamada bulunan Keşan TSO Meclis Üyesi Necla Dev, tüm sektörlerin dijital dönüşüme ayak uydurması gerektiğini ve bu bağlamda dolu dolu bir program gerçekleştirileceğini belirterek tüm üyeleri konferansa davet etti.

Dev, şunları söyledi: “Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından ve Odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Konferansta birbirinden değerli konuşmacılarımızı üyelerimiz ile bir araya getireceğiz. Genel anlamda, e-ticaret, dijital dönüşüm, e-ihracat ve dijital pazarlama konularının işleneceği programda katılımcılarımıza çok değerli bilgiler aktarılacak. Hepimiz biliyoruz ki; Dijital bir dönem geliyor. Şirketlerimiz için gelişmeleri takip etmek oldukça önemli. Yeni teknoloji çağında müşteri ile olan iletişimi iyi takip etmek gerekiyor. Lojistikten ulaşıma, sağlıktan turizme kadar her türlü sektör bu dönüşümden etkilenecek. Sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçtiğimiz bu günlerde, oda olarak öncelikli görevlerimizden biri de, işletmelerimizi bu değişim konusunda bilinçlendirmemiz gerekiyor. Yeni dönemde, bölgeyi ve firmalarımızı Sanayi 4.0’a hazırlayarak gelişimi sağlayan uygulamaları başlatmalıyız.”

Necla Dev, açıklamasının sonunda, Dijitalleşme ve E-Ticaret Konferansı’nın katılımcılara çok şey katacağının altını çizerek, tüm Keşan ve İpsala Oda-Borsa üyeleri ile birlikte ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerini konferansa davet etti. (HABER MERKEZİ)
Bu haber 226 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ