Bugun...
CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan:
Tarih: 30-12-2017 09:51:00 + -


“2018 AKP karanlığından kurtulma yılı olacak”

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan:

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 2018 yılının AK Parti karanlığından kurtuluşun başlangıcı olduğunu belirterek, “Sabaha en yakın zaman gecenin en karanlık olduğu andır. AKP, bütün çırpınışına rağmen ülkemizin üzerine yeniden doğacak aydınlığı kapatamayacak. En geç 2019 yılında bütün bu çürümüşlükten kurtulacağız ” diyerek, yeni yılı kutladı.

Bircan, yeni yıl için yayımladığı mesajda; ülkenin 15 yıldır sürekli artan AK Parti  karanlığıyla mücadele ettiğini öne sürerek, “Karanlık her geçen gün artmaktadır. Baskılar, adaletsizlikler, tehditler ne kadar artarsa artsın gidecekler. İşsiz milyonların, çalıştığının karşılığını alamayan emekçilerin, tarlalarını satmak zorunda bırakılan çiftçilerin, çökerttikleri eğitimin, evlatlarının acısını yaşayan annelerin vebaliyle gidecekler. Ama sanmasınlar bütün bunların, yandaşlara peşkeş çekilen milyarların, kaçırılan vergilerin, dağıtılan rüşvetlerin hesabı sorulmayacak. Bunların hesabını soracağız. Ve hesap günü yakındır.” dedi.

AK Parti’nin tüm çırpınışına rağmen gideceğini ifade eden Erdin Bircan, “Türkiye yeniden Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün aydınlık yolunda yürüyecek.” diye konuştu.

“Korkmadan yılmadan, kandırmadan kandırılmadan, halk için hakça bir düzen için, rantın değil halkın iktidarı için, omuz omuza mücadele ederek Cumhuriyet Halk Partimizi iktidara taşıyacağız.” diyen Erdin Bircan, 2018 yılı için ülkemiz ve insanlara sağlık, mutluluk ve esenlik diledi. (HABER MERKEZİ)
Bu haber 316 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ