Bugun...
Büyükkayhan: “Ziyaretlerimizin çok olumlu sonuçları olacak”
Tarih: 13-02-2018 23:36:00 + -Büyükkayhan: “Ziyaretlerimizin çok olumlu sonuçları olacak”

Keşan Engelliler Derneği Başkanı İsmail Büyükkayhan, dün yaptığı açıklama ile bugüne kadar yaptıkları ziyaretler hakkında değerlendirmede bulundu.

Büyükkayhan, çaldıkları her kapıda dernek olarak büyük bir ilgi ve samimiyetle karşılandıklarını, bu nedenle herkese çok teşekkür ettiklerini söyledi.

HEPSİNE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İsmail Büyükkayhan, açıklamasında şunları söyledi: “Dülgerler İnşaat Sanatkarları ve Elektrik Tesisatçıları, Berberler ve Kuaförler odalarını, Keşan Ziraat Odası’nı, Muhtarlar Derneğini ve son olarak ta Keşan Devlet Hastanesi Başhekimimizi ziyaret ettik. Gittiğimiz her kurum ve kuruluşta engellilerin ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları ifade ettik, destek ve yardımlarını istedik. Çok sıcak bir şekilde ve ilgiyle karşılandık. Hepsine ayrı ayrı bir kez daha çok teşekkür ediyoruz. Yaptığımız görüşmelerin olumlu sonuçlarını en kısa sürede almaya başlayacağımıza inanıyorum.  Başhekimimiz talimat verdi Keşan Devlet Hastanesine gidecek olan engelli ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız öncelikli olarak poliklinik hizmeti almaya başlayacak. Bu uygulamanın en kısa süre içinde başlayacağına inanıyoruz. Kuaförler odası engellilere indirimli hizmet vermek için yönetim kurulu kararı alacak. Dülgerler Odası, talep olması halinde engellilerin evlerinde yaptıracakları tamirat ve diğer işlerde usta desteği verecek. Muhtarlar derneğimiz, kuruluş çalışmalarına başlanmak üzere olan Keşan İyilik Sağlık Eğitim Vakfı (KİSEV) için köy, belde ve mahalle merkezinde yaşayan engelli ve 65 yaş üstü vatandaşların tespiti çalışmalarına destek verecek. Ziraat Odasının da ihtiyaç sahibi üyelerinin çocuklarına eğitim yardımında bulunması konusundaki eksikliği ortadan kaldıracağına inanıyoruz.” dedi. (MEHMET İLMAN)
Bu haber 324 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ