Bugun...
Büyük turnuva yarın başlıyor
Tarih: 11-08-2018 23:26:00 + -Büyük turnuva yarın başlıyor

Keşan Belediyesi’nin 12-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceği “16. Uluslararası Açık

Satranç Turnuvası” yarın başlayacak.

Turnuvaya 144 başvuru oldu.

İlk hamlesi saat 17.00’de yapılacak turnuva, 17 Ağustos 2018’e kadar sürecek.

Bulgaristan, Azerbaycan, Türkmenistan, İran gibi ülkelerden de 10’u aşkın unvanlı yabancı sporcunun katılacağını belirtilen turnuva; Keşan Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu, TSF Edirne İl Temsilciliği, TSF Keşan İlçe Temsilciliği, Edirne Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilecek ve ilçedeki satranç sevgisini ve coşkusunu artırmak, satrancı geniş kitlelere yaymak, farklı ülke ve bölge insanlarını satranç etkinliği çatısı altında bir araya getirip kaynaştırmak amacıyla düzenleniyor.

Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek turnuvaya; yerel sporcular www.kesansatranc.com diğer sporcular ise http://kesanopen.tsf.org.tr İnternet adresinden başvurabilecek. Başvurular, 9 Ağustos 2018 Perşembe günü saat 18.00’de sona erecek.

Büyük ödülün 5000 TL toplam ödülün de 32.500 TL olduğu turnuvanın direktörlüğünü Derya Özkan yapıyor. Özkan, kendisine 0506 535 48 34 No’lu telefondan ve ozkanderya@gmail.com mail adresinden ulaşılabiliyor.

Turnuva katkı payı olan 70 TL, kredi kartı ile http://kesanopen.tsf.org.tr adresinde bulunan “Kredi Kartı Ödeme Sayfası” bağlantısından yapılacak. Organizasyon tarafından davet edilen sporculardan, engelli sporculardan ve Keşan’da ikamet ettiğini gösterir belgeyi kayıt kontrol sırasında ibraz eden sporculardan turnuva katkı payı alınmayacak.
Bu haber 119 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR