kartal escort
Bugun...
Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Başkanı Hasan Dişli: “Sosyal medya teşkilatçılığı da yapmıyoruz”
Tarih: 02-08-2015 23:18:00 + -Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Başkanı Hasan Dişli: “Sosyal medya teşkilatçılığı da yapmıyoruz”

   Bölge başkanlığı ziyaretlerine başlayan Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Başkanı Hasan Dişli, ilk ziyaretini Trakya Bölge Başkanlığı’na yaptı.
   1 Ağustos 2015 Cumartesi günü Keşan’a gelen Dişli, Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Trakya Başkanı Emre Er ile görüştükten sonra gazetemizi de ziyaret etti.
   Saat 11.30 sıralarında gazetemize gelen Hasan Dişli’ye, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Süleyman Sağlam, Sakarya İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Sağlam ve Emre Er eşlik etti.
   DİŞLİ: “AMACIMIZ BAŞ KOYDUĞUMUZ HİZMET YOLUNDA YARIŞMAK”
   “Amacımız baş koyduğumuz hizmet yolunda yarışmak.” diyen Dişli, 31 Temmuz 2015 Cuma günkü sayımızda yayımlanan “Terörü Lanetliyoruz.” başlıklı kapak manşeti nedeniyle gazetemizi kutladı.
   “ÇÖZÜM SÜRECİNİN SEKTEYE UĞRADI” 
   Çözüm süresi noktasında mevcut siyasi iradenin iyi niyetli başladığını ancak birilerinin de süreci istismar etmesinden dolayı acı sonucun ortaya çıktığını dile getiren Hasan Dişli, “Burada çözüm sürecinin sekteye uğradığı görüldü.” dedi. 
   “DİĞER STK’LAR GİBİ KAĞIT ÜSTÜNDE ATAMA YAPMIYORUZ”
   Trakya Bölge Başkanlığı ile bölge ziyaretlerine başladığını ve daha sonra diğer bölgeleri de ziyaret edeceklerinin altını çizen Dişli, şöyle devam etti: “Biz diğer STK’lar gibi kağıt üstünde atama yapmıyoruz. Yerinde siyaset yapmayı ve yerinde dinlemeyi tercih ediyor, sosyal medya teşkilatçılığı yapmıyoruz. İlk ziyaretimizi neden Trakya Bölgesi’ne yaptığımız konusunda; hem Bölge Başkanımız Emre kardeşimizin bölgeye verdiği olağan üstü emek, hem de samimi çalışmasından dolayı ilk ziyareti buraya yapmak istedik. Biz de Emre başkanımız neden bu bölgeyi çok seviyor ve her zaman bir şeyler yapmaya gayret ediyor diye merak ettik ve geldik. Emre başkanımız teşkilatımızın göz bebeğidir. Kendisine gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.” 
   “HEDEFİMİZ DUA ALMAYA TALİP TEŞKİLATIZ”
   “Bu ülkenin gerçek sahipleri bizleriz ve hiçbir siyasi partinin ön ve arka bahçesi de değiliz.” diyerek sözlerini sürdüren Hasan Dişli, “Her siyasi partiye kapımız açıktır. Hangi görüşte olurlarsa olsunlar, tek istediğimiz yeterki vatan haini olmasın. Bizde kavga yok. Ben değil, biz anlayışı vardır. İstişareyi çok önemsiyoruz. Öz eleştiriye açık bir teşkilatız. Hedefimiz dua almaya talip teşkilatız.” şeklinde konuştu.
   ER: “OLUŞUMUMUZ ÇOK HIZLI SÜRÜYOR”
   Daha sonra konuşan Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Trakya Başkanı Emre Er de bir yılı aşkın bir süredir Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları ailesinin ferdi olduğunu ifade ederek, “Oluşumumuz çok hızlı bir şekilde sürüyor ve bundan dolayı çok memnunuz. Teşkilatımız, bölgeyle ilgili ilettiğim bir sorun için ikiletmeden çözüm üretmeye çalışıyor. Bundan dolayı Trakya Bölge Başkanı olarak kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
   “ÇÖZÜM SÜRECİNİN KESİNLİKLE YANLIŞ BİR TERCİH OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”
   Son dönemde şehit düşenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk halkına da sabır dileyen Er, şunları söyledi: “Çözüm sürecinin kesinlikle yanlış bir tercih olduğunu düşünüyorum. Devletimizin şu anda yapmış olduğu operasyonları yerinde bulunuyorum. Artık onlara rahat yüzü yok ve herkes haddini bilecek. Artık, bir siyasetçi gibi değil, bir dağdakiler gibi konuşuyorlar. Bizim kapımız herkese açık, bir tek vatan hainine kapalıdır.” 

 
Bu haber 1453 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR