Bugun...
Bu dönem sporda büyük başarı sağlandı
Tarih: 20-01-2018 00:08:00 + -Bu dönem sporda büyük başarı sağlandı

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Organizasyonu Tertip Komitesince düzenlenen, birinci yarıyıl yarışmalarının 18 Ocak 2018 tarihinde tamamlandığını bildirerek, ilçe ve il yarışmalarında büyük bir başarı elde etkilerini kaydetti.

Keşan’dan, 9 branşta yaklaşık 1136 sporcu öğrencinin yarışmalara katıldığını belirten Çimen, ilçede başarı gösteren sporcuların ise Edirne’de yapılan il birinciliği yarışmalarında Keşan’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Dün itibarıyla ilçede yapılan yarışmaların; kros, gençler masa-tenisi, gençler badminton, gençler voleybol, küçükler basketbol, satranç şeklinde tamamlandığını kaydeden Vedat Çimen, takım olarak 5 il birinciliği, 4 il ikinciliği, 5 il üçüncülüğü ve 3 il dördüncülüğü, yine ferdi olarak 2 il birinciliği ve 1 il ikinciliği alınarak ortalamanın üstünde başarı sağlandığını ifade etti.

Tertip Komitesi olarak; yarışmaya katılarak hem büyük çaba gösteren hem de başarılar elde eden sporcuları tebrik eden Çimen, “Ayrıca emeği çok fazla olan Beden Eğitimi öğretmenlerimize, okul idarecilerine, tüm tesislerde görevli personellere, hakemlere, emniyet mensuplarına ve kendi ekibime ayrı ayrı teşekkür ediyor, 2. dönemde de yine başarılara kaldığımız yerden devam edeceğimizi umuyor, herkese huzurlu ve mutlu bir tatil diliyorum.” dedi. (HABER MERKEZİ)

 
Bu haber 538 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ