Bugun...
Boyalık ve ekibi, Mehmetçiğe erzakla birlikte moral de verdi
Tarih: 09-03-2018 08:01:00 + -Boyalık ve ekibi, Mehmetçiğe erzakla birlikte moral de verdi

AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, Keşan’da toplanan gıda malzemeleri, Afrin Operasyonu’na katılan askerlere ulaştırıldı.

Hayırsever iş adamlarının bağışladığı malzemeler, 6 Mart 208 Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle TIR’lara konularak yola çıkmıştı.

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık da Yönetim Kurulu üyeleri Gürcan Kılınç ve Yalçın Saçar ile birlikte malzemeleri teslim etmek üzere Hatay’a gitti.

AK Parti Keşan İlçe Yönetim Kurulu üyesi Levent Uçar ve AK Parti Keşan İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Turgay Balcı nezaretinde TIR’larla giden malzemeleri, Reyhanlı ilçesinde askeri birliğe teslim eden Boyalık, Kılıç ve Saçar, üst rütbelilerle de görüştü.

AK Partili yöneticiler, Dr. Ali İhsan Çuhacı İlkokulu öğrencilerin gönderdiği mektupları da Mehmetçiğe teslim etti.

Hüseyin Boyalık ile beraberindeki partililer daha sonra Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Saruhan ile birlikte, teröristlerden temizlenen bölgeleri gezdi.

Boyalık ve beraberindekiler dün de sınır bölgesinde yer alan Hassa’ya geçerek Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çincin ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ın misafiri oldu.

Hüseyin Boyalık ile Gürcan Kılınç ve Yalçın Saçar’ın sınır bölgesinde yaptığı ziyaretlerde askerlere ve bölge halkıyla sohbet ederek moral verdi. (SELİM ŞEN)
Bu haber 934 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ