Bugun...
Borsa Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi
Tarih: 11-10-2018 21:26:00 + -Borsa Yüksek İstişare Kurulu  ilk toplantısını gerçekleştirdi

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84’ncü maddesine uygun şekilde oluşturulan Keşan Ticaret Borsası Yüksek İstişare Kurulu, ilk toplantısını 9 Ekim 2018 Salı günü gerçekleştirdi.

Keşan Ticaret Borsası Meclisi Toplantı Salonu’nda yapılan ve saat 17.00’de başlayan toplantıya; Kurul Başkan Necmi Kaymaz ile üyeler Kadir Kale, Ahmet Yörük, Yusuf Yörük, Hüseyin Küçükgüven, İbrahim Girgin, Tolga Saltık, Tolga Mercan, Mustafa Karataş ve Kadirhan Tekcan katıldı.

Toplantıda, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz tarafından, kurulun görevleri ile çalışma usul ve esasları hakkında bilgi verildi.

Kaymaz, Yüksek İstişare Kurulu üyelerini Yönetim Kurulunda oy birliği ile belirlediklerini ve kurulun ortak akılla hareket edip bölgenin birçok ihtiyaçları hakkında çözüm önerileri üretme noktasında önemli bir misyon üstleneceğini belirterek “Bu kurul bölgemizin sadece ekonomisi değil, sosyal ve kültürel dokusu, bölgemizin önemli ihtiyaçlarını belirlemede ve çözüm önerileri ile ilgili kararlar alıp bunu kamuoyu ile paylaşabilir, tavsiye kararları alabilir. Bölgemizde birçok konuda ekonomik kalkınma ve gelişme ile ilgili birçok akla gelebilecek her türlü konuyu masaya yatıracağız. Burada bu konuları hep birlikte ele alırken toplantının ne kadar zaman aralığında yapılacağı, hangi konunun gündeme alınacağı gibi birçok konuyu birlikte değerlendirip bahsettiğimiz ortak akılla karar vereceğiz.” dedi.

Kaymaz, toplantıya katılan kurul üyelerine teşekkür ederek, toplantının hayırlı olmasını diledi.

(HABER MERKEZİ)
Bu haber 83 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR