Bugun...
Bocuk Gecesi’nin yeni tarihi 26 Ocak…
Tarih: 12-01-2019 22:50:00 + -Bocuk Gecesi’nin  yeni tarihi 26 Ocak…

Çamlıca Bocuk Gecesi Komisyonu üyesi Tahir Demirel, yoğun kar yağışı nedeniyle, ertelenen “Bocuk Gecesi”nin 26 Ocak 2019 Cumartesi günü yapılacağını söyledi.

“METEOROLOJİK VERİLERE BAKILDIĞINDA, BU TARİHTE

HAVA KOŞULLARININ İYİ OLACAĞINI GÖRDÜK”

Çamlıca Bocuk Komisyonunun toplandığını belirten Demirel, “5 Ocak’ta yapacağımız Bocuk Gecesi’ni hava koşulları nedeniyle ertelemiştik. Bocuk Gecesi’nin bu yıl 26 Ocak 2019’da yapılmasına oy birliğiyle karar verdik. Meteorolojik verilere bakıldığında, bu tarihte hava koşullarının iyi olacağını gördük. Bocuk Gecesi’ne bu yıl da ilginin yoğun olacağını düşünüyoruz. Hatta geçmiş yıllardan daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu etkinliğe iyi şekilde hazırlanıyoruz.” dedi.

“HER GEÇEN YIL DAHA FAZLA KİTLEYE HİTAP ETMEYE BAŞLADIK”

Tahir Demirel, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Bocuk Gecesi daha önce Keşan ağırlıklı geçiyordu. Ama bu etkinliğe Trakya bölgesinin dışından katılımcılarda oluyor. Özellikle İstanbul’dan gelenler oluyor. AB projesiyle birlikte akademisyenlerin yanı sıra fotoğraf sanatçıları da ilgi göstermeye başladı. Kısacası, her geçen yıl daha fazla kitleye hitap etmeye başladık. Ayrıca, geçmiş yıllarda yaşanan trafik sorununu dikkate alarak, bu yıl katılacak misafirlerimizin erken saatlerde gelmesini öneriyoruz. Öğlen saatlerinde girişler başlanırsa, herhangi bir mağduriyet yaşanmaz. 26 Ocak’ta düzenleyeceğimiz etkinliğe herkesi davet ediyoruz.”

(AYHAN GÜLVER)
Bu haber 171 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ