kartal escort
Bugun...
Bahar geldi, ihlaller tavan yaptı
Tarih: 05-05-2018 09:30:00 + -Bahar geldi, ihlaller tavan yaptı

Keşan’da yıllardır devam eden ve önlem alınmayan kaldırım ihlalleri son dönemde daha artarken, yolcu durakları ihlalleri de devam ediyor.

Havaların ısınması ile birlikte esnaf ürünlerini kaldırım üzerlerinde sergilemeye devam ederken, müşterisini de kaldırım üzerine çıkardığı masa-sandalyelerde ağırlıyor. Yayalar ise bu durumdan son derece rahatsız olurken, ilgili kurum personelini göreve davet ediyor.

Diğer bir ihlal ise yolcu duraklarında yaşanıyor. Yolcu duraklarını boş bulan seyyar satıcılar tezgahını duraklara çekerek satışını buradan yaparken, durağa gelen minibüsler ise yol üzerinde durmak zorunda kalıyor ve durağa yanaşamıyor. Zaman zaman araç parkları yapılan yolcu duraklarında, havaların ısınması ile birlikte seyyar satıcıların baş göstermesi de minibüsçü esnafını zora sokuyor. Durağa girememeler nedeniyle yol üzerinde yolcu indirip-bindirilen minibüsler, trafiğin de kilitlenmesine sebebiyet veriyor. Minibüs sürücüleri de ilgili kurum personelini göreve davet ederek, yolcu duraklarına minibüsler hariç başka araç ve seyyar satıcıların girmesine izin verilmemesini istedi. (HABER MERKEZİ)
Bu haber 728 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ HABERLERİ