Bugun...
Amatör kulüplerin yaşadığı sorunlar Düşmez’e aktarıldı
Tarih: 07-02-2018 09:01:00 + -Amatör kulüplerin yaşadığı sorunlar Düşmez’e aktarıldı

Keşanspor 1959 Başkanı Sadettin Baygül, 5 Şubat 2018 Pazartesi günü İstanbul’da Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Genel Başkanı Ali Düşmez’le görüştüklerini ve amatör kulüplerin yaşadıkları sorunları paylaştıklarını bildirdi.
Görüşmede; amatör kulüplerin özellikle sağlık hizmetlerinden faydalanamama, stadyumda ambulans bulundurulmaması konularını paylaştıklarını ve Keşan’da yaşanan acı bir olayı gündeme getirdiklerini kaydeden Baygül, Düşmez tarafından bu paylaşımın ise şaşkınlıkla karşılandığını ifade etti. Bu görüşmenin üzerine Ali Düşmez’in Edirne Amatör Spor Kulüpleri Başkanı İbrahim Acar’ı arayarak görüş aldığını belirtti.
Sadettin Baygül, görüşmedeki amacı ise şöyle ifade etti: “Keşan’daki spor kulüplerinin bir çatı altında toplanıp bir spor kompleksi kazandırılması için kalıcı bir çözüm bulmaktı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özcan’la da daha önce görüştüğümüzde oda aynı fikri paylaştığını ve kalıcı bir çözümden yana olduğunu söyledi. Bizler, yarın çocuklarımıza böyle bir tesis kazandırırsak; kazandırılan Keşan’daki evlatlarımızındır. Bu da Keşan Belediyesi ve tüm halkımızın destekleriyle oluşacak bir iş. Ayrıca bu zamana kadar Sayın Mehmet Özcan ve belediyemizin meclis ve encümen üyeleriyle birlikte tüm birimlere teşekkürü borç bilirim.” 
Bu haber 496 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ