Bugun...
AK Partili Başkan İrcan’dan, CHP’li Başkan Şevik’e cevap…
Tarih: 19-09-2018 00:31:00 + -AK Partili Başkan İrcan’dan,  CHP’li Başkan Şevik’e cevap…

AK Parti Keşan Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Asilcan İrcan yaptığı açıklamada, CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik’in geçen hafta içerisinde, İl Genel Meclisinin AK Partili üyesinin oğlu işe alındı mı?” şeklindeki eleştirilerine cevap verdi.
Asilcan İrcan’ın açıklamasında, AK Parti Keşan Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Burak Akça’da hazır bulundu.
İrcan, “Gençlik Kolları üyemiz İsa Vural arkadaşımız, İŞ-KUR üzerinden geçici olarak çalışmıştır. Üniversiteyi kazanmasından ötürü işi bırakarak, öğrencilik hayatına geçiş yaptı. İŞ-KUR’da işe alınmasının nedeni, imamlık ve müezzinlik yapmasından ötürü olmuştur.” dedi.
Asilcan İrcan, şunları söyledi: “AK Parti’nin bu konuda suçlanması doğru değildir. Suçlamayı yapanlar öncelikle kendi çevrelerinde olan bitenleri gözden geçirmeleri gerekiyor. Kendi İl Genel Meclisi üyelerinin çocukları Keşan Belediyesi’nde istihdam edilmektedir. Ayrıca, kendi İl Genel Meclisi üyeleri ne işler yapıyorlar? AK Parti Gençlik Kolları olarak, her zaman gençlerin yanındayız. Gençlerin iş sahibi olmasını amaçlıyoruz. Bizim gençlere verdiğimiz değer ve kıymet yaptığımız çalışmalarla sabittir. Biz, gençlerinin her zaman yanındayız.”
İrcan sözlerini şu şekilde tamamladı: İsa Vural arkadaşımız ve İl Genel Meclisi üyemiz Adnan Vural’ı karalayarak, partimize zarar vermeye çalışmak doğru değildir. Bu zihniyet öncelikle Keşan’daki gençlerin önünü açacak projelere ön ayak olmalıdır. Keşanlı gençlerin daha iyi ve huzurlu bir hayat yaşamaları için çalışsın. İŞ-KUR’a alımlarla uğraşacaklarına, Keşan Belediyesiyle uğraşsınlar. Keşan’da gençlerin uyuşturucudan kurtulması için çaba sarf etmeliler. Dedikodu değil, iş üretsinler.”
Bu haber 363 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR