kartal escort
Bugun...
AK Parti Keşan İlçe Başkanı Mustafa Mercan: “Ortak hareket etmenin güzelliğiyle başarılı çalışmalar ortaya çıkabilir”
Tarih: 31-07-2015 09:41:00 + -


Keşan’da yapılan yatırımlar konusunda ortak hareket edilmesiyle, daha başarılı işlere imza atılması anlamında güzel gelişmelerin yaşandığını belirten Mustafa Mercan, “Siyasetin önderliğinde STK’ların, bölge müteşebbislerinin, halkın siyasi iradeden çekinmeden aynı çatı altında çalışıldığı zaman güzel neticelerin olacağı öne çıkmaya başladı.” dedi.

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Mustafa Mercan: “Ortak hareket etmenin güzelliğiyle başarılı çalışmalar ortaya çıkabilir”

   AK Parti Keşan İlçe Başkanı Mustafa Mercan, yaptığı açıklamada, ilçeye gelen yatırımlarda oluşturulan birlikteliğe dikkat çekti. 
   “DOĞAL GAZ KONUSUNDA GELİNEN NOKTA SEVİNDİRİCİDİR”
   Tanıtım ve Medya Başkanı Serkan Balcıoğlları’nın da hazır bulunduğu açıklamada Mustafa Mercan, Keşan’da yapılan yatırımlar konusunda ortak hareket edilmesiyle, daha başarılı işlere imza atılması anlamında güzel gelişmelerin yaşandığını belirterek, “Siyasetin önderliğinde STK’ların, bölge müteşebbislerinin, halkın; siyasi iradeden çekinmeden aynı çatı altında çalışıldığı zaman güzel neticelerin olacağı öne çıkmaya başladı. Bu beraberlik devam ederken Keşan ve Edirne’de önemli bir katkıda bulunan Sayın Valimiz ön plana çıktı. Herkesin çaba gösterdiği doğalgaz mevzusunda çalışmalar oldu. Doğal gaz konusunda gelinen nokta sevindiricidir. Burada Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu’na, Valimize ve Belediye Başkanımıza, Ticaret Odasına çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Buradaki iş birliğine dikkat çekmek istiyorum. Organize Sanayi Bölgesi konusunda bakanlarımızın gayreti çok fazla. Burada yine Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile yerel dinamiklerin gayretleri var. Bu konuda da bir ağabeye ihtiyaç vardı ve yine Edirne Valimiz ağabey oldu. Bu anlamda kendisine şükran borçluyuz. TOKİ konusunda Milletvekilimiz Şemsettin Emir’in büyük gayretleri oldu. Kavşaklar konusunda da Şemsettin Emir’e teşekkür ediyorum.” dedi.
   “TOKİ, DOĞAL GAZ, KAVŞAKLAR MESELESİNE AĞABEYLİK EDEN BİR ANLAYIŞIN OLMASI ÇOK GÜZEL BİR GELİŞME”
   Bölgede ortak hareket edebilmenin güzelliğiyle iyi çalışmalarının ortaya çıkabileceğini ifade eden Mustafa Mercan, şunları söyledi: “Geç kalınmıştır, daha iyi birliktelikler olacaktır. Bölgemizin Şemsettin ağabeyi ve Vali babası var. Kendisini ne zaman arasak, ulaştık. Valimizin ortak hareket edebilme kültürünü, cesaretini göstermiştir. Özgüvene ihtiyacımız olduğu dönemde herkesi çalışmaya iten bir tavrı var. Bu tavır sahipleri tüm ilçelerimizde olsa birçok karışıklık yaşanmazdı. Ağabey eksikliğinden kaynaklanan birçok sıkıntılar yaşadık. Ön yargılardan uzak bir anlayışın bölgeyi harekete geçireceğine inanıyorum. Bu hadiseler sevindirici. TOKİ, doğal gaz, kavşaklar meselesine ağabeylik eden bir anlayışın olması çok güzel bir gelişme. Bugünkü geldiğimiz nokta çok sevindiricidir.”
Bu haber 1190 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR