Bugun...
Ak Parti Enez Kadın Kollarının 5. olağan kongresi yapıldı
Tarih: 09-01-2018 09:06:00 + -


AK Parti Enez Kadın Kolları Başkanı yeniden Av. Nalan Yörüker oldu.

Ak Parti Enez Kadın Kollarının 5. olağan kongresi yapıldı

AK Parti Enez Kadın Kollarının 5. olağan kongresi, 7 Ocak 2017 Pazar günü yapıldı.

Enez Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan kongre, saat 14.00’da başladı.

Kongreye; Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı ve Belediye Meclis üyeleri, Meriç Belediye Başkanı Nihad Yörük, Yeni Karpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay, AK Parti Edirne Kadın Kolları Başkanı Fatma Aksal,  AK Parti Enez İlçe Başkanı Nedim Uzun, AK Parti Enez Kadın Kolları Başkanı Av. Nalan Yörüker, diğer ilçelerden katılan AK Parti Kadın Kolları Başkanları ve partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşması AK Parti Enez Kadın Kolları Başkanı Av. Nalan Yörüker tarafından yapıldı. Daha sonra AK Parti Enez İlçe Başkanı Nedim Uzun, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı ve AK Parti Edirne Kadın Kolları Başkanı Fatma Aksal birer konuşma yaptı. Konuşmalarda kadının siyasetteki rolü ve önemine vurgu yapıldı.

Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajının ve “sarı bilezik” isimli slaytın yer aldığı sinevizyon gösterimi gerçekleşti.

Kongre’de yapılan seçimde, AK Parti Enez Kadın Kolları Başkanı yeniden Av. Nalan Yörüker oldu.

AK Parti Enez İlçe Başkanı Nedim Uzun, kongrenin tüm Enez halkına hayırlı olmasını diledi ve katılımcılara teşekkürlerini dile getirdi. (HABER MERKEZİ)
Bu haber 368 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ