Bugun...
1923 Keşan Gençlik Spor Kulübünde hedef 2.lig
Tarih: 13-02-2018 23:30:00 + -1923 Keşan Gençlik Spor Kulübünde hedef 2.lig

1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü yönetimi, dün düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında, 2. Ligi hedeflediklerini kaydetti.

Saat 10.30 sıralarında Cennettepe Binbay Restaurant’ta düzenlenen toplantıya; kulüp yöneticileri ve basın mensupları katıldı.

Toplantıda konuşan Kulüp Başkan Yardımcısı Harun Akkaya, “1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü olarak yaklaşık 1 ay önce Yıldız Kızlarda Edirne şampiyonu olduk. Bunun Grup maçlarına Mart-Nisan ayı gibi gideceğiz. Küçük Kızlarda da maçlarımız bu hafta başladı. Cumartesi günü Havsa Belediyesi Gençlik Sporu 3-2 yendik. Geçen Cumartesi de DSİ Edirne ile maçımız vardı. Onları da 3-0 yendik. Yaklaşık 1 ay önce Lüleburgaz’da büyük bayanlar bölgesel 2. lig grup maçlarında şampiyon olduk. Önümüzdeki Cuma günü de Tekirdağ’da 3 günlük final müsabakaları var. Orada da 2. Lige yükselme maçları var. Buradaki rakiplerimiz üç İstanbul takımı. Trakya takımının üç tane İstanbul takımıyla eşleşmesi biraz zor bir grup. Ama biz Keşan’ı orada en iyi şekilde temsil etmek için gideceğiz. Takım iyi hazırlanıyorlar. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri hızlandırılmış bir şekilde antrenmanlarımız var. Ayrıca Belediye Başkanımıza bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yönetici arkadaşlarımız üzerine düşeni yapıyor. Fakat bu hafta kritik bir hafta. Geçtiğimiz günlerde kulübe gelir amaçlı bir takvim yaptık. % 80 hedefimize ulaştık.” dedi.

Daha sonra söz alan Yönetim Kurulu üyesi Harun Arslan ise şunları söyledi: “Bu haftaki maçlar 2.lige yükselme maçları. Keşan’dan 1923 Keşan Gençlik Spor Kulübüne destek vermelerini bekliyoruz. Bu takım Keşan’ın takımı. Destek şart.”

Voleybol Şube Sorumlusu Murat Çınar da başarılı bir takım olduklarını ve maçlara destek beklediklerini kaydetti. (AYHAN GÜLVER)
Bu haber 354 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNCEL HABERLERİ