kartal escort
Bugun...
Oda başkanları Boyalık’la sahilleri görüştü
Tarih: 15-07-2017 09:01:00 Güncelleme: 15-07-2017 09:01:00 + -Oda başkanları Boyalık’la sahilleri görüştü

Keşan’da bulunan esnaf odalarının başkanları, dün, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’ı ziyaret etti.
Ziyarette, son zamanlarda sahil bölgelerinde yaşanan sorunlar görüşüldü.
Saat 12.30 sıralarında başlayan ziyarete; Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı İsmail Yüksel, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan, Keşan Sebze Bakkallar ve Manavlar Esnaf Odası İbrahim Aldanmaz, Erikli Seyyar Pazarcılar Kooperatifi Başkanı Alper Karaağaçlı katıldı.
“SİYASİ PARTİLERDEN DESTEK İSTİYORUZ”
Ziyarette oda başkanları adına söz alan Çakmak, “Siyasi partilerimizin ve yerel yönetimlerin görüşlerini alarak elimizden geleni yapacağız. Onların desteğini istiyoruz, biz de destek veriyoruz onlara. Esnaf bizim esnafımız, sahiller bizim sahillerimiz. Biz buradaki yerel esnaf olarak siyasi partilerden destek istiyoruz. Anlayışları için teşekkür ediyorum.” dedi.
“ERİKLİ’DE SON YILLARDA CİDDİ ANLAMDA SIKINTILARIMIZ VAR”
Hüseyin Çakmak’ın ardından söz alan Hüseyin Boyalık, şunları söyledi: “Ben her zaman söylüyorum; önce esnaf ve ticaret adamı mutlu olacak, akabinde halk mutlu olacak. Bunu uzun zaman kullandım. Çünkü esnaflar işçi çalıştıracak, personel ve eleman çalıştıracak. İstihdama, Keşan’ın kalkınmasına katkıda bulunuyorlar. Keşan’da ve özellikle Erikli’de son yıllarda ciddi anlamda sıkıntılarımız var, bu sıkıntılarımızı görüştük. İnşallah çözüm noktasında elimizden gelen desteği göstereceğiz. Destek vermekle beraber olumsuzlukların da ortadan kalkması lazım. Ilımlı bir yapıya kavuşması lazım hem işyerlerinin hem esnaflarımızın hem işyerlerimizin fiziki durumunun. Bununla ilgili istişarelerimizi yaptık. Geçen gün gazeteye verdiğim açıklamada da söylemiştim; esnaf odaları, ticaret odaları, sanayi odaları esnafın her zaman yanında olacaklar. Bakın başkanların hepsi burada, hiçbir tanesi siyaset yapmıyor. Ne yapıyorlar; esnafın daha iyi para kazanması için, daha iyi şartlarda çalışması için mücadele ediyorlar. Evet, siyaset de bunun bir ayağıdır. Burada siyasi bir partinin ilçe başkanı olarak ben hep beraber verimli ve güzel bir toplantı yaptığımıza inanıyorum. Bizim yapacağımız odalarıma destek olmaktır, esnafımıza destek olmak ve ticari kazanımlarına destek olmaktır. Ama bu destek olurken adı başıboşluk değildir. Disiplin içerisinde, kurallar çerçevesinde ve adaletli bir şekilde ticaret olması lazım. Ben geldikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hakikaten birbirimizi anladığımıza inanıyorum. Önümüzdeki günlerde istişareyi daha fazla geliştirip iyi bir yolda olacağımıza da kalpten inanıyorum.”
Ziyaret, konuşmaların ardından sona erdi.
Bu haber 442 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR